KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242210
nr 1324 2210
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Ryssland, 1987. Olja på pannå, ej ram, 65x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:28:33
150 kr
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)